ŠPORTOVEC ROKA 2020 - 2021

Pezinok aj tento rok ocenil najlepších športovcov za roky 2020-2021, ktorí reprezentovali  a zviditelňovali naše mesto doma i v zahraničí. Štandartne sa na hlasovaní podieľala odborná porota, ktorá cenu udelila v piatich kategóriách. Slávnostné odovzdávanie cien sa konalo 26. mája v Dome kultúry v Pezinku. Náš Plavecký klub získal 1. miesto v kategorií športový kolektív juniorov.

Ďakujeme všetkým športovcom v Pezinku za podporu, veľmi si to vážime.

PROJEKT PRE SLOVENSKÝ ŠPORT 2019 

Náš klub sa mal možnosť zúčastniť na projekte Mimoriadna ponuka pre slovenský šport. Chceli by sme poďakovať Slovenskému olympijskemu a športovemu výboru a x-bionic® sphere, ktorí podávajú slovenským športovcom pomocnú ruku. V tejto výnimočnej a veľmi náročnej dobe dostávajú slovenské zväzy a celá športová komunita zastrešená SOŠV možnosť bezodplatne využívať špičkové podmienky v Olympijskom tréningovom centre x-bionic® sphere v Šamoríne kde aj Plavecký klub Pezinok sa stal súčasťou projektu. Celý týždeň 5-9.10.2020 sa naši plavci zúčastnili na sústredení v krásnom športovom areali X-bionic sphere. Podmienky, ktoré Šamorín ponúka sme si naozaj užili. Plavci ( Michaela Košťálová, Katarína Szabóová, Liliana Chvílová, Ninka Federlová, Jakub Lobo a Filip Matejovič) trénovali dvojfázovo - doobeda a poobede na 50m bazéne.

ĎAKUJEME 

ŠPORTOVEC ROKA 2019

Plavecký klub Pezinok funguje 16-ty rok v meste Pezinok a výrazne prispel k rozvoju plávania v okrese. Priviedol k plaveckému športu tisíce detí. Vychoval aj veľa trénerov, ktorí pôsobia v Pezinku alebo v Bratislavskom kraji v plaveckých kluboch a akadémiách. Zostavenie štafiet na reprezentáciu mesta Pezinok na najväčších podujatiach na Slovensku odzrkadľuje výsledky 15 ročného fungovania Plaveckého klubu Pezinok. V stredu 30.9.2020 prebehlo ocenenie športovcov roka 2019. Plavecký klub Pezinok získal 1.miesto v kategórii športový kolektív - juniori podľa hlasovania verejnosti o najoblúbenejšieho športovca roka a 1.miesto v kategórii športový kolektív - juniori podľa hlasovnia odbornej poroty. Zásluhu na tom má plavecká štafeta v zložení : Katarína Szabóová, Lea Balejíková, Jakub Lobo a Filip Matejovič. Ďalšími ocenenými z PKPK bola Veronika Behalová (2005) juniorská reprezentantka a niekoľko násobná majsterka SR, ktorá získala 3.miesto o najoblúbenejšieho športovca roka v kategórii športovec roka - junior. Šimon Jakuš (2005) niekoľkonásobný majster SR s dawnovým syndrómom a vešetranný športovec získal 2.miesto o najoblúbenejšieho športova roka zo zdravotným znevýhodnením.

Ďakujeme všetkým za podporu.


SERIÁL HNIEZDO 2019

Spolupráca pri natáčaní seriálu HNIEZDO, ktorý sa natáčal od začiatku júla 2019https://www.mediahub.sk/rtvs-zacala-nakrucat-novy-serial-hniezdo-slubuje-napatie-aj-emocie/


ŠPORTOVEC ROKA 2018

Dňa 25.6.2019 sa konalo slávnostné odovzdávanie cien pre najlepších športovcov a najlepšie športové kluby za uplynulý rok 2018. Náš klub, ako jeden z najpočetnejších športových klubov v Pezinku si odniesol niekoľko ocenení. V hodnotení odbornej poroty sme sa stali víťazmi, a teda sme obsadili 1. miesto ako najlepší športový klub v kategórií seniori. Následne sa udelovali ceny za hlasovanie verejnosti, kde sme taktiež obsadili 1.miesto za najoblúbenejší športový klub v kategórií seniori.

Dúfame, že aj naďalej budeme môcť naše mesto reprezentovať na tak vysokej úrovni.


FILM NINA 2017

Plavecký klub spolupracoval pri natáčaní filmu NINA v roku 2017 - celosvetová premiéra 3.7.2017 na Medzinárodnom festivale v Karlových Varoch https://www.csfd.cz/film/519128-nina/prehled/